پسر بعد از کشتن و سوزاندن مادر و خواهرش بخشیده شدتسنیم/

 

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ در سال 95 شاهد حوادث و پرونده‌های جنایی مختلف در پایتخت بودیم، از قتلهایی که صرفاً به دلیل درگیری لفظی به وقوع پیوست تا پرونده‌های اسیدپاشی و قتلهای خانوادگی.

در اکثر پرونده‌های قتل پایتخت در سال 95 مقتولان با سلاح تیز و برنده به قتل رسیدند، در برخی از این جنایتها نیز قاتلان با استفاده از سلاح گرم مقتول را از پای درآورند.

در پرونده‌های جنایی سال گذشته، وقوع چند فقره اسیدپاشی نیز خبرساز شد، پرونده‌هایی که عمده انگیزه متهمان، انتقام‌جویی بود البته در میان این پرونده‌های جنایی خبرساز چندین قاتل و اسیدپاش نیز از قصاص گریختند.

در ادامه به سراغ مهمترین پرونده‌های جنایی در سال گذشته رفتیم و به بازخوانی این پرونده‌ها می‌پردازیم.

رهایی از قصاص پسر جنایت‌کار پس از کشتن مادر و خواهرش 

ساعت 18 بیست و دوم دی ماه سال 82 خبر آتش‌سوزی یک خانه ویلایی در خیابان مسجد جامع شهرستان پاکدشت به سامانه 125 اعلام شد.

پس از رسیدن مأموران آتش‌نشانی به محل اعلام خبر و خاموش کردن آتش، آنها با جسد مادر و دختر نوجوانی داخل حمامی که در حیاط بود، مواجه شدند.

با کشف جسد سوخته مادر و دختر جوان تیمی از مأموران انتظامی به همراه اکیپ تشخیص هویت و بازپرس امور جنایی در صحنه وقوع جرم حاضر شدند، تحقیقات ابتدایی از اهالی محله حاکی از آن بود که آنها با شنیدن صدای انفجار از خانه ویلایی به کوچه آمده‌اند و موفق شدند پسر خانواده را که با چاقو قصد خودکشی داشت، زمینگیر کنند.

تحقیقات تکمیلی حاکی از آن بود که عامل این جنایت، مادر و دختر جوان را پس از خفه کردن به داخل حمام کشانده است؛ همین سرنخ کافی بود که پسر جوان در مظان اتهام قرار بگیرد، وی پس از بازداشت توسط پلیس در همان ابتدا به قتل مادر و خواهرش اعتراف کرد.

بعد از صدور کیفرخواست برای پسر نوزده ساله و اتمام جلسات بازپرسی، وی برای محاکمه در شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران حاضر شد؛ پسر جوان درباره انگیزه و علت قتل مادر و خواهرش در جلسه دادگاه گفت: ....


ادامه خبراخبار لحظه ای و فوری - اجتماعی

مشخصات

  • منبع: http://ejtemaeifoori.rozblog.com/post/543
  • کلمات کلیدی: مادر ,پرونده‌های ,جنایی ,خواهرش ,وقوع ,دختر ,پرونده‌های جنایی ,دختر جوان ,خانه ویلایی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها